Nazwa IP Tryby Statystyki Serwera HLSW
Kwatera Rifle COD1 1.5 91.224.117.27:28960 HQ
Kwatera Teamspeak gry.widzew.net:9987 kwatera
csKwatera

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarta BETA nowego CoD:WW
Autor Wiadomość
BOVER 
Moderator
oaza spokoju....

Wysłany: 2017-09-15, 17:46   Otwarta BETA nowego CoD:WW

Wiem że to nie temat na to ale czasem trzeba odświeżyć wygląd głównej strony więc co jakiś czas w Newsach będę wrzucał posty co do nowych gier i nowych informacji. Ot dla ożywienia forum :)

COD:WW

Najnowsza część CoD i jednocześnie wyczekiwany powrót do najwłaściwszej dla tej serii epoki (no dobra CoD4 też było fpytkę :P ) daje nam nadzieję na powrót CODa do wielkich FPSów, ale czy nostalgia starych wyjadaczy pamiętających pierwsze tytuły tej marki pomoże i zachęci do zakupu? Kto wie, ale wielu z was grających w BFa może wystarczająco zainteresuje otwarta beta by sprawdzić jak zmieniła się wojna przez te 21 lat pokoju. Dostaniemy aż 4 dni na przetestowanie jak to dobrze strzela się do niemiaszków.

Otwarta beta rozpoczynająca się 29 września da nam okazje by pierwszy raz od kilku lat wspólnie na TS popykać w CoD'a. Nie jest wprawdzie powiedziane co za misje w multi przyjdzie nam pograć, na którą część frontu trafimy ale na pewno czy to ruskim żołdakiem z pepeszą (a wiadomo jak cieszy porządna seria z pepeszy) czy angielskojęzycznym wojakiem z frontu zachodniego z przyjemnością sprawdzimy jak działa niemiecka machina wojenna nowego CODa.

Jednak są pewne wymagania jakie musimy spełniać:

-CPU: Intel Core i3-3225 lub podobny
-RAM: 8 GB RAM
-HDD: 25 GB HD wolnego miejsca
-GPU: NVIDIA® GeForce GTX 660 2 GB VRAM / AMD Radeon HD 7850 2GB VRAM lub lepszy

Są to wymagania bety, nie wiadomo czy zmienia się razem z optymalizacją finalnego produktu.

Co myślicie o nowym CoD? Ma szansę chociaż na chwilę oderwać nas od pierwszowojennego Battlefielda czy PUBG?

Pozdrawiam
Bober

Frauka 
Szefu Forum
Starsza od IPoda

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2017-09-29, 21:51   

Myślę, że nie umywa się do BFa. Pograłam chwilę oczywiście wsparciem z Lewisem pod pachą i to nie to. Beta nie zachęciła mnie do wydania ponad 200 zł na grę.

Nie wierzcie we wszystko co o mnie słyszeliście. Prawda jest jeszcze gorsza...

DemoL 
Junior Admin
Syn Martnotrawny

Wysłany: 2017-09-30, 18:56   

Suabe

BOVER 
Moderator
oaza spokoju....

Wysłany: 2017-10-01, 18:25   

Niestety wrażenia mam podobne.

Jednak jako militarny i historyczno-poprawny purysta jedna sprawa mnie ciekawi. Mianowicie ten oto karabin nazwany w angielskojęzycznej wersji gry jako "Karabin":

Jest on łudząco podobny do prototypu Karabinu Maroszka wz.38 z jedną różnicą którą zauważyłem- Maroszek nie miał magazynka wymiennego, był on ładowany łódką nabojową na 10 pestek mauserowskiego naboju 8mm a w grze karabin ma wymienny magazynek. Dla porównania zdjęcie "Maroszka" :

[ Dodano: 2017-10-05, 18:04 ]

Po recenzjach w internecie widzę, że nie tylko my mamy "niedosyt" jeśli chodzi o to co zaprezentował nam Sledgehammer Games. Bardzo dobrze bętę skwitowano w
TEJ recenzji wideo.

Ta gra nie ma absolutnie żadnego klimatu. To kolejna gra stworzona by postrzelać do innych graczy w zupełnie pustym i bezpłciowym otoczeniu. Irytują mnie te ograniczenia. Skoro w Niemczech gra z marszu dostaje +18 bo tam jest swastyka to niech zrobią rejonizację tylko tam by gra sie lepiej sprzedała a nie wszędzie dostajemy teksturę z krzyżem żelaznym zamiast rzeczonej swastyki. O kobietach w szeregach armi czy czarnoskórych SSmanach się nie wypowiem bo to tak samo debilne jak w BF1.

Dobrze że Geralt w wiedźminie nie jest murzynem... albo cyganem :dry:

Odpowiedz do tematu